Plíšková vykročila za obhajobou titulu v Cincinnati

Karolína Plíšková má za sebou svůj první zápas v americkém Cincinnati, kde loni triumfovala. V prvním kole měla coby nasazená jednička volný los, ve druhém si poradila s dvacetiletou Ruskou Nathalii Vichljancevovou v poměru 6:2, 6:3.

Královna es měla zápas od začátku do konce pod kontrolou a na úvod večerního programu na centrálním dvorci se prezentovala sedmi nechytatelnými servisy. Podání fungovalo skvěle, obzvlášť první servis. Po úspěšně trefeném prvním podání získala 94% výměn!

„Musím se přiznat, že jsem se necítila úplně ideálně, ale jsem ráda, že jsem první zápas zvládla,“ řekla po utkání Karolína Plíšková, která se prezentovala dvanácti vítěznými údery a v zápase využila 3 ze 7 brejkbolů. O své podání nepřišla ani jednou. „Servis je má největší zbraň, ale i soupeřka dnes servírovala hodně slušně a pro mě hlavně nečekaně razantně,“ zhodnotila Karolína.

Dnes v 17 hodin amerického času (23 hodin SEČ) nastoupí proti Italce Camile Giorgiové, na kterou už letos narazila a nedopadlo to dobře. Na antukovém turnaji v Praze nečekaně podlehla. Na svém oblíbeném povrchu ale bude velkou favoritkou.

Napište mi zprávu

Všechna pole jsou povinná!

Hlavní partneři

Další partneři