Eso Plíškové na US Open? 200 eur nemocným dětem

Karolína Plíšková prostřednictvím svého nadačního fondu věnuje Klinice dětské hematologie a onkologie v pražské Fakultní nemocnici v Motole 200 euro za každé eso, které uštědří svým soupeřkám během posledního grandslamu této sezony – US Open v New Yorku. 

“Jsem velmi ráda, že mohu na dobročinné účely přispět přímo svou hrou. Základním předpokladem výhry je kromě absolutní koncentrace také dostatečná motivace. A ta je teď díky tomuto projektu o to větší,” říká Karolína Plíšková, aktuální světová jednička žebříčku WTA.

Partnerem Karolíny Plíškové se pro tuto událost stala společnost Chytrý Honza. Klinice dětské hematologie a onkologie v pražské Fakultní nemocnici v Motole oba věnují 100 euro za každé eso, které si Plíšková na US Open připíše.

Aktuální světová jednička je dlouhodobě nejlépe servírující hráčkou na okruhu a pravidelně dominuje žebříčku s největším počtem nasázených es. Letos už jich má na kontě daleko přes 200, když tuto hranici překonala jako první začátkem května. Pokud by například hned v prvním zápase své soupeřce nadělila 15 es, dětská klinika by získala přibližně 80 tisíc korun.

Napište mi zprávu

Všechna pole jsou povinná!

Hlavní partneři

Další partneři