Karolína Plíšková přejela Wang, ve Wuhanu je ve čtvrtfinále

Karolína Plíšková má za sebou úspěšně i svůj druhý zápas v čínském Wuhanu. Dnes se proti domácí tenistce Qiang Wang předvedla ve skvělé formě, ztratila jen tři gamy a za pouhých 50 minut hry slavila postup do čtvrtfinále.

Ve druhém kole musela Plíšková válčit s jinou domácí hráčkou Shuai Zhang, tentokrát už to byla z pohledu české tenistky jednoznačná záležitost. Plíšková hrála famózně, odvážně, v zápase nasázela 19 vítězných úderů. „Cítila jsem se skvěle, hrála jsem naprosto uvolněně. Paráda,“ pochvalovala si po utkání Karolína Plíšková.

Už včera se dozvěděla, že má jistou účast na Turnaji mistryň v Singapuru. „Jsem moc ráda, do Singapuru se těším. Samotná účast na této akci je pro mě obrovským úspěchem,“ raduje se Karolína, která se na vrcholný podnik sezony kvalifkovala už loni.

Karolína Plíšková se také letos stala první tenistkou, která pokořila hranici 400 es v sezoně 2017. Královna servisů je na nejlepší cestě k tomu, aby potřetí v řadě zakončila sezonu s nejvíce esy na kontě. „Servis je základním pilířem mé hry. Jsem ráda, že nepřestává fungovat. V zápasech si s ním hodně pomáhám,“ potvrdila Karolína.

Podání šlapalo parádně také dnes. Karolína ke svému vítězství přispěla třemi nechytatelnými servisy a ani jednou v utkání nečelila brejkbolu. Ve čtvrtfinále narazí na talentovanou Ashleigh Bartyovou a pokusí se vylepšit své maximum v čínské metropoli. S Australankou má vyrovnanou vzájemnou bilanci.

Napište mi zprávu

Všechna pole jsou povinná!

Hlavní partneři

Další partneři