Plíšková porazila i Muguruzaovou a na Turnaji mistryň je v semifinále

Karolína Plíšková zatím své soupeřky v Singapuru nemilosrdně válcuje! Suverénní byla i ve svém druhém zápase. Španělku Garbině Muguruzaovou porazila 6:2, 6:2 a ovládla Bílou skupinu. Postup do semifinále si tak zajistila už s předstihem.

Plíšková musela na svůj zápas čekat do pozdního večera, protože souboj mezi Venus Williamsovou a Ostapenkovou trvalo více jak tři hodiny! „Nebyl to z mé strany nejlepší výkon, ale chtěla jsem prostě jen za každou cenu zvítězit a přesně to se povedlo,“ řekla po utkní Plíšková, která si s Muguruzaovou poradila stejným poměrem jako v souboji s Venus Williamsovou.

Karolína znovu potvrdila, že se ji proti Muguruzaové tradičně daří. Porazila ji už posedmé z devíti vzájemných zápasů. Největší rozdíl byl dnes v počtu vítězných míčů, Španělka jich nasázela jen pět, zatímco Plíšková hned 13. Na kurtu strávila jen 62 minut. „Dnenší zápas se přehoupl přes půlnoc, ještě mě čeká masáž. Do postele se dostanu tak v půl třetí, možná ve tři. Ale zítra je den volna, připravím se na poslední zápas ve skupině proti Ostapenkové,“ řekla Plíšková.

Napište mi zprávu

Všechna pole jsou povinná!

Hlavní partneři

Další partneři