Příprava na novou sezonu je v plném proudu

Karolína Plíšková zahájila přípravu na další tenisovou sezonu. Během té uplynulé vyhrála tři turnaje, prošla do semifinále Roland Garros a v červenci se stala jako první Češka v historii světovou jedničkou. Do té další si tak klade jen ty nejvyšší cíle.

Plíšková se připravuje v domácích podmínkách. Prvních deset dní byli v permanenci hlavně kondiční trenéři ze Slovenska Nosko a Trebatický. „Tréninky byly tvrdé, ale i zábavné. Kluci jsou perfektní a už se těším, až náročnou dřinu zúročím při zápasech v Austrálii,“ řekla Karolína Plíšková.

Od pondělí už je v akci i nový trenér Tomáš Krupa a nabírání čisté kondice se už snoubí s tréninky tenisu. Plíšková teď tráví na kurtě více než tři hodiny denně, do toho stále pracuje i na fyzičce. „Na tenis už jsem se těšila, Tomáš mě poznává na kurtu. Z jeho tréninku mám skvělý pocit. Jsou velmi intenzivní a utečou jako voda,“ raduje se Plíšková z nové spolupráce se zkušeným koučem.

Celý tým se i v dalších dnech bude připravovat v domácích podmínkách. V polovině příštího týdne následuje přesun na Moravu, kde se Plíšková 14.12. zúčastní vyhlášení ankety Zlatý Kanár. V dalších dnech pak sehraje extraligové zápasy v Prostějově. Vánoce stráví v Thajsku, kde hraje 23. a 24. prosince exhibiční duely s dalšími elitními tenistkami Halepovou, Kontaovou a Ostapenkovou. Tenisový kolotoč začíná s příchodem nového roku, Plíšková se v roli obhájkyně trofeje představí v australském Brisbane.

Napište mi zprávu

Všechna pole jsou povinná!

Hlavní partneři

Další partneři