Nejsem ovečka, co jde s davem. Lživé komentáře mě ale mrzí

Zdravím všechny, kteří mě mají (i ty co nemají) rádi.

Chtěla bych reagovat na některé nepravdy, které jsem dnes zachytila na webu idnes.cz a uvést je na pravou míru. Článek pojednává o tom, že jsem neoblíbená u českých fanoušků, také proto, že jsem se odhlásila z turnaje v Praze, neudělala jsem tiskovku a autogramiádu.

Hrát turnaj jsem moc chtěla, každý den jsem byla v kontaktu s lékařem a snažila se nastoupit, ale od profesora Koláře přišel striktní zákaz. Mohla bych si zničit celou kariéru a hlavně zdraví. Turnaji jsem hned po odhlášce nabídla, že bych autogramiádu a setkání s fanoušky udělala. Řekli, že nic není potřeba.

I přesto jsem tam byla tři dny po sobě, setkala jsem se se spoustou fanoušků, udělala autogramiádu, rozhovory pro média, fandila jsem ségře. A pak vyjde tenhle nepravdivý článek, plný lží.

Možná na vás působím studeně, a že mě nic nezajímá a vše je mi jedno. Nejsem žádná ovečka, co jde s davem. Ale to, že se nepřetvařuji a nedělám vše jen pro to, abych si za každou cenu získala lidi, neznamená, že mi na fanoušcích nezáleží. Pevně věřím, že jsou i tací, kteří tomu rozumí a vědí jak to je doopravdy.

Karolína

Napište mi zprávu

Všechna pole jsou povinná!

Hlavní partneři

Další partneři