Na Rogers Cupu v Torontu je Karolína třetí nasazenou hráčkou

Karolína už se od prvního srpnového dne aklimatizuje na první turnaj na americkém turné. Organizátoři klání Rogers Cup v Torontu jí svěřili roli třetí nasazené hráčky s volným losem do 2. kola.

Kája odletěla do Toronta v poslední červencový den společně se svou trenérkou Conchitou Martinez přímo z Prahy, neboť španělská tenisová legenda byla v české metropoli na návštěvě.

Los turnaje umístil Karolínu do horní části pavouka a její první soupeřkou bude Američanka Alison Riske, která otočila zápas s Marií Sakkari z Řecka z 0:1 na 2:1 na sety.

Ještě před programem ve dvouhře se Karolína rozehrála v deblu, když společně s Julií Goerges z Německa porazily v úterý ukrajinsko-lotyšskou dvojici Ljudmila Kichenok – Jelena Ostapenko ve dvou setech hladce 7:5 a 6:0.

Nejvíce se Karolíně dařilo na Rogers Cupu v Torontu v roce 2017, kdy došla do čtvrtfinále, v němž padla po dramatické třísetové bitvě s Caroline Wozniacki z Dánska. V loňském roce se klání konalo v Montrealu a Kája skončila ve druhém kole po prohře s Kiki Bertens z Nizozemska

Napište mi zprávu

Všechna pole jsou povinná!

Hlavní partneři

Další partneři