Chystá se souboj Plíšková vs. Kvitová, každá bude mít svůj tým

Karolína bude v průběhu června a července jednou z hlavních osobností charitativního turnaje Tipsport Charity Cup. Její tým zde změří síly s výběrem Petry Kvitové. Poprvé se bude hrát na Štvanici od 13. do 15. června. Každá z kapitánek bude mít k sobě dalších pět tenistek a souboj dvou šestičlenných týmů proběhne na čtyřech turnajích.

„Je to pro nás obrovská příležitost, zahrát si takový unikátní turnaj. Jsem ráda, že máme v Česku tolik skvělých hráček, to se jinde ve světě nevidí. Určitě to bude divácky velmi zajímavé. S týmem už řešíme herní strategii a budeme dělat maximum pro vítězství. Určitě do toho dáme všechno, i přesto, nebo možná tím spíš, že je to charitativní akce,“ uvedla Karolína.

V šestici kolem světové trojky Karolíny Plíškové je její dvojče Kristýna, Karolína Muchová, Markéta Vondroušová, Tereza Martincová a Nikola Bartůňková. Soupeřkami budou Petra Kvitová, Barbora Strýcová, Kateřina Siniaková, Barbora Krejčíková, Ruska Jekatěrina Alexandrovová a patnáctiletá naděje Linda Fruhvirtová. Z šesti hráček bude na každý turnaj nominována čtveřice a náhradnice. Přenosy budou v televizi i na streamech.

Zpočátku se bude hrát bez diváků, ale podle uvolňování opatření proti šíření koronaviru by časem do ochozů mohli být fanoušci vpuštěni. Po turnaji na antukových dvorcích I. ČLTK u opraveného Negrelliho viaduktu se týmy dále utkají 23. až 25. června v Prostějově. Zbylé dva turnaje se budou hrát 11. až 13. července a 25. až 27. července na zatím neurčených místech.

Akci pořádají Nadace Tipsport, společnost Perinvest, agentura PR Stars a TK Plus. Každý odehraný míč ve všech utkáních bude oceněn 50 korunami od organizátora, které následně zdvojnásobí Nadace Tipsport. Vítězný tým obdrží po sérii šek s částkou, kterou věnuje nadaci podle vlastního uvážení.

Napište mi zprávu

Všechna pole jsou povinná!

Hlavní partneři

Další partneři