Karolína se stala partnerkou investiční skupiny Premiot Group

Karolína je po úspěšné rekonvalescenci zlomeniny ruky a sezónu odstartuje na turnajích BNP Paribas Open v Indian Wells a Miami Open. Při odletu do zámoří představila nové partnerství s investiční skupinou Premiot Group.

„Už se moc těším, zápasy mi hodně chybí. Tyto turnaje v Americe navíc patří mezi mé oblíbené. Ruka se každým dnem zlepšuje, věřím, že už brzy budu stoprocentně připravená,“ uvedla aktuálně pátá nejlepší tenistka světa.

Vzájemná spolupráce s investiční skupinou Premiot Group a.s. začala na přelomu roků 2021 a 2022 a partnerství se rozhodly oznámit obě strany právě před Karolíninyým odletem do USA.

Jsem rád, že se Karolína Plíšková stala tváří značky Premiot a podpoří svým jménem některé z projektů naší investiční skupiny.  Přeji Karolíně hodně úspěchů v nadcházející sezóně.“ uvedl po podpisu smlouvy pan Ondrej Spodniak, zakladatel a předseda představenstva investiční skupiny Premiot. Skupina Premiot bude oficiálním partnerem Karolíny Plíškové pro celý rok 2022.

Premiot Group, a.s. je česká investiční společnost, která se zaměřuje na investice do prémiových nemovitostí a private equity. Kromě developmentu realitních projektů se zabývá investicemi do většinové majetkové účasti ve středních a velkých podnicích. Svou strategii staví na konzervativním přístupu se zaměřením na typovou, časovou i geografickou diverzifikaci, aby tak zajistila dlouhodobý a stabilní růst svého portfolia. Premiot Group založil český podnikatel Ondrej Spodniak spolu se svou manželkou Janou.

Napište mi zprávu

Všechna pole jsou povinná!

Hlavní partneři

Další partneři